USACPL i NJ Kriket vijeće organizirali sezonu - 3 od T10 Night Cricket Bash i Champions Trophy 2020

• Supreme Stars Cricket Team novi je prvak USACPL T10 lige.
  • Supreme Stars pobijedio je Edisona Lionsa u finalu divizije 1 T10 Night Cricket Bash-a
  • Finale Champions Trophy 2020 osvojio je New York Team Khawaja CC
  • Kapetani i igrači timova cijenili su Mudassara Safdara i njegov tim zbog organizacije još jednog izvrsnog noćnog kriket događaja.
  • Imran Chaudhary, Omar Micdad i Abdul Rehman osvojili su pojedinačne nagrade

USACPL (USA Cricket Premier League) T10 Night Cricket Bash Sezona - 3 održana je u Tinton Fallsu u New Jerseyu pod vodstvom ICC kvalificiranog trenera i certificiranog suca Mudassar Safdar koji je ujedno i glavni organizator USACPL-a i Vijeća za kriket u New Jerseyu. Ove godine dvanaest (12) najboljih timova regije iz New Jerseyja, New Yorka, Pennsylvanije i susjednih država sudjelovalo je u ovoj ligi i igrali su dobar natjecateljski kriket 10 tjedana.

Mudassar Safdar dajući trofej prvenstva kapetanu Supreme Starsa.

U prvom polufinalu ove T10 noćne kriket lige Team Supreme Stars pobijedio je New York Team Super Stars i stigao do finala ove lige. U drugom polufinalu, momčad New Jerseyja Edison Lions pobijedila je momčad Evo9x-SR iz New Jerseyja i plasirala se u veliko finale ovog jedinog organiziranog Noćnog kriket događaja u regiji. Kao i u diviziji 2 ove lige, Jersey Aces i Pak XI pobijedili su u svom polufinalu i rezervirali svoje mjesto u finalu.

Edison Lions prima trofej drugoplasiranog od Mudassara Safdara.

Prije početka velikog finala, obje ekipe finalista 1. divizije zajedno sa službenicima utakmica došle su u središte terena i ukazale minutu šutnje žrtvama Covida 19. U to vrijeme Mudassar Safdar razgovarao sa svim igračima i poželio im puno sreće u finalnoj utakmici.

U finalu ove ekipe Mega Night Cricket League Supreme Stars i Team Edison Lions odigrali su izvrstan meč. Edison Lions osvojio je bacanje i pozvao Supreme Stars da se prvi udaraju. Udarivši prvo Supreme Stars postigli su 157 u dodijeljenih 10 oversa.

Igrač Supreme Starsa ​​Imran Chaudhary MVP je USACPL-a.

Otvarač Imran Chaudhary, koji je ove sezone bio u senzacionalnoj formi, ponovno je odigrao svjetlucav udarac od 82, a ne van. Dok je jurio NJ-ov tim, Edison Lions gubio je vratare u redovitim intervalima i uspio postići samo 108, pa je Supreme Stars izborio finale za 49 trčanja i postao prvak sezone - 3 USACPL T10 Night Cricket Bash. Kasnije su u finalu divizije 2 ove noćne kriket lige Jersey Aces pobijedili momčad Pak XI u jednostranoj aferi i osvojili trofej divizije 2.

Nakon završetka finala glavni organizator Mudassar Safdar zahvalio se i zahvalio svim momčadima i njihovim igračima što su izašli tijekom ovih teških vremena i posljednjih nekoliko tjedana igrali kriket dobrog kvaliteta. U to je vrijeme bio prisutan Faisal Khan koji je također poklanjao nagrade s Mudassar Safdarom pobjednicima i drugoplasiranim.

Službenik američke lige Mudassar Safdar razgovara s momčadima prije finala.

Svestrani igrač Supreme Starsa ​​Imran Chaudhary proglašen je MVP-om lige. Osvojio je i pehar Čovjeka iz serije. Dok je najbolji igrač ligaškog trofeja dodijeljen Omaru Micdadu iz Edison Lionsa. Nagradu za najboljeg suca dobili su Muhammad Riyaz, Usman Javed i Talha Javed.

S druge strane, isti tjedan održano je i kriketno vijeće New Jerseyja i USACPL godišnje finale turnira Champions Trophy Day Day. Dvanaest (12) najboljih momčadi igralo je na prvenstvu trofeja prvaka 2020.

Minut šutnje u znak sjećanja na žrtve COVID-19.

U finalu ovog vikenda na praznik rada, kriketski klub Team Khawaja iz New Yorka pobijedio je njujorški kriket klub Super Stars i osvojio Trofej prvaka 2020. Plodni udarač momčadi prvaka Abdul Rehman iz kriket kluba Khawaja bio je najbolji igrač finalne utakmice. Na kraju su svi kapetani momčadi govorili i zahvalili se organizacijskom timu ove lige i cijenili njihov trud za uprizorenje jedne od najboljih noćnih kriket liga i turnira u regiji. Da biste dobili više informacija o budućim ligaškim događajima i turnirima, nazovite / pošaljite tekst 908.666.2826 ili posjetite www.usacpl.com